MARTECH Marek Kuśmierski.
Instalacje grzewcze.
Instalacje sanitarne.
Ogrzewanie podłogowe.
Description slide 5.
Description slide 6.
Description slide 7.
Description slide 8.

Wieżowiec jednoklatkowy 66 mieszkań wymiana instalacji ciepłej wody użytkowej z rur polipropylenowych stabi w zakresie średnic od 20mm do 63mm zimnej wody użytkowej z rur polipropylenowych pn 10 w zakresie średnic od 20mm do 75mm i cyrkulacji z rur stabi w zakresie średnic od 20mm do 50mm firmy bor plus piony i poziomy w piwnicach.oraz wymiana pionów kanalizacji sanitarnej z rur żeliwnych na pcv w ilości 6 szt. Inwestor spółdzielnia mieszkaniowa wspólny dom rok realizacji 2010r.

Wieżowiec jednoklatkowy 66 mieszkań wymiana instalacji ciepłej wody użytkowej z rur polipropylenowych stabi w zakresie średnic od 20mm do 63mm zimnej wody użytkowej z rur polipropylenowych pn 10 w zakresie średnic od 20mm do 75mm i cyrkulacji z rur stabi w zakresie średnic od 20mm do 50mm firmy bor plus piony i poziomy w piwnicach oraz wymiana pionów kanalizacji sanitarnej z rur żeliwnych na pcv w ilości 6 szt Inwestor spółdzielnia mieszkaniowa ''wspólny dom'' realizacja II-III 2009.

Budynek czteroklatkowy pięciokondygnacyjny mieszkań ogółem 40. Wymiana instalacji ciepłej wody użytkowej z rur polipropylenowych stabi w zakresie średnic od 20mm do 63mm zimnej wody użytkowej z rur polipropylenowych pn 10 w zakresie średnic od 20mm do 75mm i cyrkulacji z rur stabi w zakresie średnic od 20mm do 40mm firmy kan-therm piony i poziomy w piwnicach oraz wymiana pionów kanalizacji sanitarnej na pcv w ilości 12 szt wymiana instalacji centralnego ogrzewania system tweetop alu pex zaciskany inwestor administracja wspólnot wojskowych rok realizacji 2011r.

Wieżowiec jednoklatkowy 63 mieszkania wymiana instalacji ciepłej wody użytkowej z rur polipropylenowych stabi w zakresie średnic od 20mm do 63mm zimnej wody użytkowej z rur polipropylenowych pn 10 w zakresie średnic od 20mm do 75mm i cyrkulacji z rur stabi w zakresie średnic od 20mm do 40mm firmy bor plus piony i poziomy w piwnicach.oraz wymiana pionów kanalizacji sanitarnej z rur żeliwnych na pcv w ilości 18 szt inwestor spółdzielnia mieszkaniowa ''śródmieście''.

Modernizacja instalacji wod-kan budynek mieszkalny jedenasto- kondygnacyjny 179 mieszkań regulacja 36-tu pionów cyrkulacyjnych wielofunkcyjny termostatyczny zawór cyrkulacji mtcv 15 firmy danfoss, demontaż piecyków gazowych do ciepłej wody użytkowej inwestor spółdzielnia mieszkaniowa "wspólny dom" realizacja 2008.

Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies), które wykorzystywane są do poprawnego działania strony.

  Akceptuję ciasteczka dla tej strony.